Blog

Bağcılar Korsan Taksi

Bağcılar korsan taksi insanların sıklıkla kullandıkları ulaşım araçlarından bir tanesidir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte korsan taksi şoförleri artık müşterilerine çok kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Korsan taksiler getirdikleri fiyat avantajıyla birlikte insanların sıklıkla tercih ettikleri ulaşım araçları haline gelmiştir. İstanbul’da yaşayan insanlar bilir ki İstanbul ilinde taksi problemi çok fazla yaşanmaktadır. Bu yüzden insanlar taksi fiyatlarından ve taksi bulamamaktan yakınmaktadır. Korsan taksiler sayesinde bu problemi yaşamaktan kurtulmaktasınız. Korsan taksiler insanları çok uygun fiyata ve hızlı bir şekilde istedikleri konuma getirmektedir. Bağcılar korsan taksi hizmeti şu mahallelerde hizmet vermektedir; Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahale Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, 100. Yıl Mahallesi de dahil olmak üzere Bağcılar korsan taksi hizmeti tüm mahallelere hizmet vermektedir.

Bağcılar Korsan Taksi Numarası

Bağcılar korsan taksi numaralarını tek tek arama derdi olmadan Noble taksi sitesi sayesinde saniyeler içerisinde korsan taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Korsan taksi hizmeti almak için tek yapmanız gerek Noble taksi sitesinde bulunan taksi çağır butonunu tıklamak olacaktır. Bu sayede Whatsapp üzerinden veya telefonla konuşarak korsan taksi hizmetini alabilirsiniz. Noble taksi sitesinde bulunan tüm korsan taksi şoförleri özenle seçilerek hizmete başlamaktadır. Bu sayede sizi işinin ehli şoförler karşılamaktadır. Korsan taksi şoförleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin konforlu bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamak adına 1.sınıf kaliteli araçlar ile hizmet vermektedirler. Noble Korsan taksinin avantajları şu şekildedir;

·         Noble taksi sitesinde bulunan güvenilir şoförler.

·         İyi kaliteli araçlar ve konfor ön planda tutularak hizmet.

·         Önceden fiyat bilgisi alma avantajı.

·         İndirimli ve uygun fiyatlı yolculuk.

·         Geniş araç filosu sayesinde istediğiniz çeşitte araç çağırma imkanı.

·         7/24 korsan taksi hizmeti.

·         Kaliteli şoförler.

·         Whatsapp ile konum atarak taksi çağırma uygulaması.

Bağcılar korsan taksi hizmeti Noble taksi sitesi sayesinde daha kaliteli hale gelmektedir.

Bağcılar Korsan Taksi Fiyat Listesi

Bağcılar korsan taksi fiyat listesi insanlar tarafında merak edilmektedir. Bu hizmeti almak normal taksilere göre daha uygun fiyatlıdır. Yaklaşık olarak korsan taksiler normal sarı taksilere göre 2 bazen 3 kat daha ucuza yolculuk yapma imkanı sunmaktadır. Çünkü korsan taksi şoförleri vergi vermezler, taksi metre açmazlar ve yevmiye doldurmak için yolları dolandırmazlar. Bu sayede olan fiyat maliyetinin indirimini de müşterilerine yansıtmaktadırlar. Bağcılar korsan taksi hizmetine her vatandaşın ulaşması çok kolay. Sadece Noble taksi sitesine giderek dilediğiniz araç modeliyle taksi çağırabilirsiniz. Korsan taksiniz saniyeler içerisinde kapınızda olacak ve size konforlu bir yolculuk yaşatacaktır. 


Car

Şoför Ol!

Kendi aracınla bizimle çalışmak ister misin?