Blog

Esenyurt Korsan Taksi

Esenyurt korsan taksi artık her vatandaşın kolaylıkla ulaşabileceği bir hizmet haline dönmüştür. Noble taksi sitesi sayesinde Esenyurt ilçesine korsan taksi çağırmak saniyeler içerisinde gerçekleşen bir eylemdir. Esenyurt ilçesinde yaşayan insanlar normal taksi fiyatlarından ve taksi kıtlığından oldukça fazla şikayet etmektedir. Bu gibi sorunlar korsan taksilerde bulunmamaktadır. Çünkü korsan taksiler randevulu sistem ile çalıştıkları için herhangi bir tıkanıklık yaşanmamaktadır. Korsan taksilerin diğer avantajı ise taksi metre açmamaları ve vergi vermemeleridir. Ülkemizde ne yazık ki taksilerden alınan vergiler taksi müşterilerine yansımakta ve bu durum da fahiş fiyatlara sebebiyet vermektedir. Korsan taksiler bu duruma ilaç niteliğinde gelmektedir. Çünkü korsan taksilerin hiçbiri vergi vermediklerinden ötürü bu fiyat farkını müşterilerine yansıtarak onların çok daha uygun fiyatlı seyahat etme fırsatı sunmaktadır. Esenyurt korsan taksi hizmeti almak isteyen müşteriler Noble taksi sitesine giderek numara arama derdi olmadan Whatsapp’tan saniyeler içerisinde korsan taksi çağırabilmektedir. Taksiler anında tahsis edilir ve müşterinin konumuna gelirler.

Esenyurt Korsan Taksi Durağı

Esenyurt korsan taksi durağı aramak oldukça kasvetli bir iştir. O durağı bulana kadar zamanınızın çoğu boşuna geçmektedir. Noble taksi sitesinde durak arama derdiniz bulunmamaktadır. Noble taksi sitesinde vereceğiniz taksiler anında tahsis edilir ve sizi almak üzere yola çıkarlar. Geniş ağı sayesinde hemen hemen her konumda bulunan taksiler size zaman kaybı yaşatmadan konumunuza gelmektedir. Korsan taksi almak isteyen insanlar korsan taksi aldıkları zaman tedirginlik yaşamaktadır. Bu tedirginliğin sebebi acaba başıma bir şey gelir mi korkusu fakat Noble taksi sitesinde bulunan tüm korsan taksi şoförleri güvenilir ve deneyimli şoförlerden oluşmaktadır. Esenyurt korsan taksi hizmetinin avantajları;

·         Çok daha uygun fiyata çok fazla mesafe kat edersiniz.

·         Taksimetre olmadığından ötürü taksimetre açılış ücreti ödemezsiniz.

·         Güvenilir ve güler yüzlü bir yolculuk deneyimi yaşarsınız.

·         Noble taksi sitesi üzerinden çağıracağınız taksiler anında tahsis edilir.

·         Geniş araç filosu sayesinde Noble taksi sitesinde her ihtiyaca uygun taksiler mevcuttur.

·         Günün her saati taksi çağırma imkanınız bulunmaktadır.

·         7/24 destek hattı ile istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

·         Tek tıklama ile Whatsapp üzerinden taksi çağırabilirsiniz.

·         Şehirler arası seyahatler için taksi imkanı.

·         Konforlu araçlar ile keyifli bir yolculuk deneyimi.

Esenyurt Korsan Taksi Numarası

Esenyurt korsan taksi numarasını Noble taksi sitesinde aramanıza gerek kalmadan tek tıklama ile istediğiniz konuma taksi çağırma imkanınız bulunmaktadır. Tek tek numaraları aramak gerçekten çok zor ve kasvetli bir iştir. Bu yüzden Noble taksi sitesi tüm güvenilir korsan taksi şoförlerini tek bir platformda toplayarak İstanbul’un tüm ilçelerine korsan taksi hizmeti vermektedir. Esenyurt korsan taksi hizmeti başta olmak üzere Noble taksi sitesi geniş ağı sayesinde tüm İstanbul’un ilçelerine yayılmıştır. Noble korsan taksi sitesi yakında tüm Türkiye’ye açılmayı hedeflemektedir. 


Car

Şoför Ol!

Kendi aracınla bizimle çalışmak ister misin?