Blog

Sultangazi Korsan Taksi

Sultangazi korsan taksi sayesinde dilediğiniz çeşitte aracı saniyeler içerisinde istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Korsan taksi şoförleri Türkiye’nin en güvenilir korsan taksi sitesi olan Noble taksi sitesi üzerinden faaliyet göstermektedir. Noble taksi sitesi İstanbul’un tüm ilçelerine korsan taksi hizmetini 7/24 ulaştırmaktadır. Geniş ağı sayesinde size en yakın olan korsan taksi şoförü saniyeler içerisinde sizin bulunduğunuz konuma gelerek istediğiniz konuma getirecektir. Sultangazi korsan taksi 50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habipler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi dahil tüm mahallelere korsan taksi hizmeti verilmektedir. Noble taksi sitesi sayesinde dilediğiniz büyüklükte ki korsan taksi aracını istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Sultangazi korsan taksi sizin müşteri memnuniyetinizi ön planda tutarak hizmet vermektedir. Daha iyi araçlarla daha uygun fiyata gitmenize olanak sağlar. Normal sarı taksilere göre 2 kat yolun mesafesine göre bazen 3-4 kat daha uygun maliyetle yolculuk yapmanızı sağlar.

Sultangazi Korsan Taksi Numarası

Sultangazi korsan taksi numarası 0534 605 0735 bu telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu numara Noble taksi sitesine aittir ve Sultangazi’de bulunan korsan taksi şoförlerini size otomatik olarak yönlendirecektir. İsterseniz Sultangazi korsan taksi hizmeti almak için numara yerine Whatsapp üzerinden iletişim seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede telefonla konuşma yükünden kurtularak korsan taksi şoförlerini istediğiniz yere konum atarak getirebilirsiniz. Korsan taksinin bu kadar tercih edilmesinin sebepleri şu şekildedir;

·         Konuma göre fiyat bilgisi alma.

·         Taksi metre açılış ücreti yok.

·         Çok daha uzun mesafeyi uygun fiyata gitme.

·         7/24 hizmet veren bir yolculuk seçeneği.

·         Konforlu araçlar.

·         İsteğe göre araç tahsis etme.

·         Güler yüzlü hizmet.

·         Uzun yolculuk yapma imkanı.

·         Bekleme derdi olmadan anında araç tahsisi.

Sultangazi korsan taksi bu gibi sebeplerden ötürü birçok insan tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Korsan taksi hizmetini kaliteli ve güvenilir olarak almak istiyorsanız Noble taksi sitesini kullanabilirsiniz. Noble taksi sitesi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Sultangazi Korsan Taksi Numaraları

Sultangazi korsan taksi numaraları tek bir çatı altında Noble taksi sitesinde toplanmıştır. Noble taksi sitesinde bulunan irtibat numarası sayesinde tek tek numara arama derdi olmadan tek bir numara sayesinde korsan taksi hizmetinden faydalanabileceksiniz. Noble taksi sitesi insanların daha rahat ve kolay bir şekilde Sultangazi korsan taksi hizmetine ulaşmasını sağlamak için Whatsapp üzerinden de korsan taksi hizmeti vermektedir. Whatsapp sayesinde korsan taksi şoförlerine daha kolay ulaşmaktasınız. Yerinizi anlatma derdi olmadan konumunuzu atarak korsan taksi şoförlerini konumunuza kolay bir şekilde çağırabilirsiniz. Dilediğiniz çeşit aracı da Whatsapp üzerinden belirterek o aracın size gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu gibi avantajlarından ötürü Noble taksi sitesi korsan taksi alanında en güvenilir sitelerden bir tanesidir. 


Car

Şoför Ol!

Kendi aracınla bizimle çalışmak ister misin?